Szanowni Państwo,
za 15 sekund,
zostaniecie przekierowani na stronę
Klinik Terapii Allenort - www.klinikiallenort.pl,
którego częścią jest również poradnia Psychomedica.

Kliniki Terapii Allenort to sieć wysokospecjalistycznych
poradni o profilu psychiatryczno-psychologicznym
oraz największy i najnowocześniejszy w Polsce prywatny
szpital o profilu psychiatrycznym:
Mazowiecki Szpital i Centrum Diagnostyczne w Warszawie,
przy ul. Myśliborskiej 44.

Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony lub kontakt
z infolinią 801 90 90 90.

Aby pozostać na starej stronie poradni wciśnij ESC.

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /inversa/php_inc/popup.html:1) in /inversa/php_inc/cms.php on line 35

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /inversa/php_inc/popup.html:1) in /inversa/php_inc/cms.php on line 35
Nasza działalność - INVERSA
Zapewniamy nową jakość w psychiatrii na każdym etapie leczenia
umów wizytę
801 90 90 90

Nasza działalność

Nie ma pacjenta, jest człowiek
– prof. Antoni Kępiński*)Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSA powstał w 2016 roku. Obecnie stanowi jedną z poradni w sieci Klinik Terapii Allenort.

Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom potrzebującym konsultacji lub terapii w zakresie zaburzeń psychicznych dostępu, nie tylko do lekarzy psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów, ale również możliwość konsultacji na miejscu z lekarzami innych specjalności – neurologiem, endokrynologiem czy dermatologiem.

W przypadku problemów diagnostycznych lub nieskutecznej terapii proponujemy konsylia złożone ze specjalistów dobranych indywidualnie do każdego przypadku.

 

Co nas wyróżnia?

Przyświecają nam idee i wartości głoszone przez profesora Antoniego Kępińskiego, który opowiadał się za szacunkiem dla pacjenta, natomiast był przeciwny chłodnemu profesjonalizmowi.

Zespół INVERSY jest ambasadorem naszych idei. Zaprosiliśmy do współpracy specjalistów wysokiej klasy, będących dodatkowo charyzmatycznymi osobowościami oraz ludźmi, pochylającymi się ze zrozumieniem nad swoimi pacjentami.

Nasi lekarze, psycholodzy i psychoterapeuci są nie tylko dobrymi specjalistami, ale przede wszystkim niezwykłymi ludźmi. To partnerzy w terapii, a nie wyłącznie osoby narzucające swoje zdanie, nie pozostawiające pola do jakiejkolwiek dyskusji. Nasz Zespół to wiedza, autorytet, doświadczenie, ale także empatia, delikatność i wysoka kultura.

Pragniemy zyskać status jednostki cieszącej się społecznym zaufaniem i być postrzegani jako miejsce, dające pacjentom komfort i poczucie bezpieczeństwa poprzez zapewnienie im najlepszej obsługi i warunków terapii.

___________________________________________________________________________________________________

*) Profesor Antoni Kępiński (1918-1972) – wybitny lekarz psychiatra i filozof. Kierownik Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Krakowie oraz autor przeszło 100 prac naukowych.

Zapisał się na kartach polskiej psychiatrii jako prekursor postawy humanistycznej w pracy z osobami chorującymi. Całym swoim życiem dowodził, że istotą poznania drugiego człowieka jest nieustanne „zanurzanie się” w świecie jego przeżyć. Uważał, że osoba przeżywająca kryzys psychiczny jest współodpowiedzialna za proces zdrowienia. Dlatego też, psychoterapię uważał za nierozłączną część psychiatrii.

Wyróżniało go również podejście do procesu diagnostycznego. Zakładał, że najważniejsze jest poznanie sposobu myślenia, odczuwania i wartości osoby chorującej, nie zaś samo postawienie rozpoznania.

Profesor Kępiński był wzorem lekarza idealnego – pełnym szacunku, wrażliwości, otwartości, życzliwości, refleksji… Taka postawa i cechy są potrzebne dzisiejszej medycynie i specjalistom pracującym z osobami po kryzysach psychicznych.

I właśnie dlatego my jako Zespół Instytutu Konsultacyjno-Terapeutycznego INVERSA, stawiamy sobie za cel podążanie za myślą Profesora Antoniego Kępińskiego. Jego osoba stanowi wzorzec przyświecający naszej działalności lekarskiej, psychoterapeutycznej i psychologicznej.

INSTYTUT JEST W PEŁNI PRZYSTOSOWANY DLA OSÓB Z TRUDNOŚCIAMI W PORUSZANIU SIĘ.

Znajdź specjalistę
Nasi specjaliści - lekarze, psycholodzy, psychoterapeuci są do Twojej dyspozycji.

Umów wizytę online!

Miło nam poinformować Państwa, 
że INVERSA rozwija się dla dobra swoich pacjentów. Zostaliśmy Partnerem medycznym Grupy Allenort – jednej z największych operacyjnych firm medycznych w Polsce. 

Więcej
 

Kontakt

Kliniki Terapii ALLENORT – INVERSA

ul. Bukowińska 26B, 02-703 Warszawa
tel. 222 90 80 50
Inversa